Spotkanie noworoczne

O godzinie 1400   zostaliśmy zaproszeni na występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelinie , które wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły przygotowały  ? Jasełka ?. Na twarzach studentów widać było wielkie wzruszenie. Za przygotowany występ wykonawcy i ich opiekunowie otrzymali gorące brawa i serdeczne podziękowania oraz wspaniały kosz kwiatów wykonany przez naszą koleżankę Annę Chojną .
Następnie udaliśmy się do restauracji ? Sezam ?, gdzie odbyła się druga część naszego spotkania . Pani Prezes Mirosława  Czujewicz  serdecznie powitała  licznie przybyłych studentów  oraz zaproszonych gości w osobach ks. prałata Jana Tympalskiego oraz burmistrza Jerzego Matusiaka.
Wykład  ?Historia i tradycje Bożego Narodzenia? wygłosił ks.  prałat Jan Tympalski  Następnie było dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń noworocznych oraz wspólne kolędowanie . Pan burmistrz Jerzy Matusiak złożył serdeczne  życzenia wszystkim studentom, życząc samozaparcia i wytrwałości w realizacji tak wspaniałego pomysłu, jakim jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Strzelinie oraz przedstawił w zarysie planowane w naszym mieście przedsięwzięcia. Odbyły się również konkursy m.in. na najpiękniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Wszyscy uczestnicy bawili się do późna i byli po raz kolejny bardzo szczęśliwi.

Dodaj komentarz