Karnawał 2014

Studenci strzelińskiego Uniwersytetu III Wieku uczestniczyli w uroczystym balu karnawałowym, zorganizowanym w czwartek, 30 stycznia, w Restauracji Sezam.
Prezes Uniwersytetu III Wieku w Strzelinie Mirosława Czujewicz gorąco przywitała honorowego gościa ? Burmistrza Miasta i Gminy Strzelin Dorotę Pawnuk. Podziękowała szefowej gminy Strzelin za dobrą współpracę i wsparcie udzielane stowarzyszeniu. Przypomniała, że już w lutym odbędą się wybory nowych władz strzelińskiego Uniwersytetu III Wieku. Dorota Pawnuk złożyła zgromadzonym najlepsze życzenia noworoczne i pogratulowała aktywnej działalności. Podkreśliła, że bardzo jej zależy na tym, aby w gminie Strzelin jak najszybciej w powstała rada seniorów, która będzie inicjować działania na rzecz osób starszych oraz stanowić ciało doradcze i opiniodawcze dla lokalnych władz samorządowych. Ostatnim punktem oficjalnej części uroczystości było wręczenie dwóm przedstawicielkom zarządu stowarzyszenia certyfikatów potwierdzających odbycie szkolenia w dziedzinie pozyskiwania funduszy zewnętrznych.
Po pierwszym, uroczystym toaście studenci integrowali się przy suto zastawionych stołach i bawili się na parkiecie do późnych godzin wieczornych. Pod koniec imprezy wybrano króla i królową balu oraz najlepszą tancerkę. W czwartkowym balu uczestniczyło 56 studentów i studentek strzelińskiego Uniwersytetu III Wieku.

Możliwość komentowania została wyłączona.